Mitsubishi L200 Zistenie technickej vylepšenia, ako aj 3,5-tonové ťahanie

Mitsubishi prenieslo, aby sa udržala rýchlosť v postupnej konkurenčnej sekcii britského pick-upu zavedením série možností aktualizácií do svojho L200. Úpravy vidia maximálnu zvýšenú hmotnosť nákladného vozidla na 3,5-ton, čím sa Mitsubishi používa podľa najlepších odťahových vozidiel v triede vyzdvihnutia. Okrem toho je teraz k dispozícii aktuálny infotainment systém Mitsubishi.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zlepšenie vletiacej schopnosti sa dosiahlo s ďalším posilňovaním rozhodujúcich oblastí podvozku na zaťažení na L200. Umožňuje Mitsubishi L200 zvládnuť maximálnu ťažnú hmotnosť 3,5 ton s trojmesačným brzdovým prívesom-alebo 3,1 ton s prívesom s jednou alebo dvojvňou.
• Najlepšie pick-up nákladné vozidlá v predaji
Dokonca aj pri maximálnej hmotnosti vletia môže nákladný automobil stále zvládnuť 590 kg nákladu v posteli paluby ton, čo je oveľa viac ako polovica z jeho rutinnej kapacity 1 060 kg. Pre nákladný automobil bol vytvorený nový ťažný ťah v odbore úloh, zatiaľ čo softvérová aplikácia pre stabilitu prívesu pre systém riadenia stability L200 je teraz štandardná.
3

Z oveľa väčšieho počtu záujmov pri vyzdvihnutí klientov, ktorí neplánujú ťahať značné tony, bude nový informačný systém, ktorý sa teraz ponúka na L200. Digitálny zvukový systém Smartphone Link má výkonnosť hlasu, ako aj online webové informácie pre webovú prevádzku pre SAT-NAV, okrem schopnosti prepojiť sa s väčšinou smartfónov. Dotyková obrazovka sa zdvojnásobuje ako obrazovka pre reverznú kameru, ktorá musí tiež pomôcť pri prívese tohto prívesu.
Mitsubishi bude dúfať, že vylepšenia pomôže L200 zachovať svoje nastavenie na vrchole triedy pick-up v dohode s rigidnou konkurenciou od súperov s vysokým špecifikáciou, ako je trieda Mercedes X, ako aj V6-poháňaná V6 Volkswagen Amarok . Cena je od 19 000 GBP (+DPH) a ponúka v jednej kabíne, klubových kabínach alebo dvojitých kabíne.
Získajte naše rozhodnutie o najlepších vyzdvihnutých nákladných vozidlách v predaji tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post