Nový pic-up VW Amarok Canyon je plne načítaný

Nový VW Amarok Canyon sa predáva 1. apríla. Spoločnosť VW tvrdí, že obsahuje 8 500 GBP navyše vybavenie.
Zahrnuté ako štandard na vonkajšej strane kaňonu Amarok je nejaký extra robustný štýl tela, 19-palcové „zliatiny“ Cantera, predné a zadné parkovacie senzory, sklo ochrany osobných údajov, ochranný povlak pre oblasť zaťaženia, matný čierny zaťažovací kryt a vysoký kryt a vysoký kryt. -Zhrdzavené stylingové tyče a zadný nárazník.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Kupujúci dostanú výber z troch vonkajších farieb – medi oranžová, tmavo čierna alebo reflexná striebro. Zastreľovacia lišta je k dispozícii ako voliteľná extra, za 945 GBP plus DPH.
Vo vnútri kaňon dostane šedú koženú čalúnenie nappa s vyhrievanými prednými sedadlami, oranžové šitie na koženom volante a gombíku prevodového stupňa, Sat-Nav so šesťpalcovým farebným dotykovým obrazovkou, Bluetooth a podlahovými rohožami.
Amarok Canyon je k dispozícii iba s dvojfázovou naftovou naftou 2,0-litru s dĺžkou 2,0 litra 178 koní. To vytvára krútiaci moment 400 Nm v manuálnej forme a 420nm ako automatické a poskytuje nákladnému vozidlu maximálnu vlečnú kapacitu 3 000 kg ako príručku a 3 200 kg ako automatické.
Zákazníci si budú môcť vybrať zo šesťstupňového manuálneho modelu s voliteľným pohonom všetkých štyroch kolies alebo z osemstupňového automobilu s trvalým pohonom všetkých štyroch kolies. K dispozícii bude iba 50 príručiek, pričom zostávajúce modely 300 obsahujú prenos automobilu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post