Nová spoločnosť Toyota Corolla Gr Sport a Corolla Trek sa pripoja k zostave

Toyota na tohtoročnej motorovej show v Ženeve odhalila dva nové modely Corolla. Prvý, nazývaný GR Sport, dodáva do poklopu celý rad vylepšení inšpirovaných športom, zatiaľ čo druhý, ktorý sa nazýva Corolla Trek, vybaví panstvo hrsťou drsných, doplnkových doplnkov s crossoverom.
Nový šport Toyota Corolla Gr Sport sleduje podobnú krátku krátku krátku bratku ako nedávno vydaný Yaris Gr Sport, ktorý pridáva 18-palcové zliatinové kolesá, novú prednú mriežku, hlbšie bočné sukne, nový zadný difúzor, zadné súkromné ​​sklo, predné hmlové svetlá, LED svetlomety , športové sedadlá, prevýšený interiér a exkluzívna dvojfarebná maliarska práca.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie hatchbacky v predaji
Corolla Gr Sport sa má dostať do britského trhu do januára 2020, s ponukou buď 1,8-litrový alebo 2,0-litrový štvorvalcový benzínový hybrid, ktorý produkuje 120 koní alebo 177 koní. Obe hnacie jednotky sa spoja s automatickou prevodovkou CVT, čo umožní pomlčku 0-62 mph 10,9 sekundy pre 1,8-litrový a 7,9 sekundy pre 2,0-litrový.
9
O našej reklame na túto reklamu

Corolla Trek je výsledkom dohody medzi spoločnosťou Toyota a Producent Trek, pričom japonská automobilová firma ponúka flotilu spoločnosti Corolla Trek Estates ako podporných automobilov pre tímy, ktoré súťažia v závode Trek-Segafredo World Trip Bicycle Race.
Corolla Trek dostáva 20 mm zvýšenie výšky jazdy, predné a zadné šmykové doštičky, 17-palcové zliatinové kolesá, zadné sklo súkromia, LED svetlomety, predné hmlové žiarovky a voliteľné bicykle namontované na streche.
Vo vnútri nový model dostane sedempalcový informačný systém, dvojfarebné čalúnenie a zodpovedajúce drevené lemovanie.
Rovnako ako GR Sport, aj trek bude k dispozícii s benzínovým hybridom s benzínom s objemom 1,8 litra alebo 2,0 litra. Dodávky sa majú začať v auguste 2019, pričom ceny špecifické pre UK sa oznámili bližšie k dátumu predaja.
Kliknite sem pre všetky najnovšie na Motorickej show v Ženeve v roku 2019…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post