Volkswagen ID. Modely na získanie bezdrôtových aktualizácií softvéru

Volkswagen oznámili, že všetky svoje elektrické ID. Modely dostanú pravidelné bezdrôtové aktualizácie softvéru do budúcnosti, pretože značka sa pohybuje smerom k softvérovému modelu spoločnosti. Schéma aktualizácie prináša potenciál pre nové infotainmentové funkcie, zlepšenia bezpečnosti a vylepšený rozsah, ktorý sa má pridať na diaľku, v snahe predĺžiť životný cyklus ID. autá.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Doteraz boli bezdrôtové aktualizácie k dispozícii iba členom ID. First Movers Club, skupina skorých osvojiteľov spoločnosti Volkswagen EV. Marque teraz poskytuje službu všetkým majiteľom ID.3, ID.4 a ID.4 GTX, s novou aktualizáciou, ktorá sa má dostať každé tri mesiace.

Volkswagen Aero B: 2023 Passat s veľkosťou EV sa znova nachádza

Prvá aktualizácia prináša ID. Softvér 2.3 a poskytuje optimalizované bezpečnostné asistencie a ďalšie funkcie. Elektrické modely spoločnosti Volkswagen sú vybavené svetelným pásom na spodnej časti čelného skla, nazývaného ID. Svetlo – Toto bolo teraz kalibrované tak, aby ponúklo spätnú väzbu na efektívnu jazdu a používa sa v spojení s aktívnym tempomatu. Nový softvér tiež prináša revidované užívateľské rozhranie do centrálnej informačnej dotykovej obrazovky s jasnejšou grafikou a vylepšenou ľahkosťou použitia.
Multifunkčná videokamera namontovaná na ID. Modely boli tiež aktualizované s vylepšeným spracovaním obrazu, čo umožňuje núdzové brzdové systémy vozidla reagovať rýchlejšie na prekážky a ostatných používateľov cestnej premávky. Ak je voliteľné, dynamický systém High Beam Control v spoločnosti Volkswagen je teraz oveľa citlivejší a zabezpečuje, aby prichádzajúci prenos nebol zaslepený hlavným lúčom.
Softvérový tlak spoločnosti Marque je súčasťou jeho vízie revolúcie v procese nákupu automobilov. Aktualizácie bez vzduchu sú výkonným nástrojom v dlhodobom vývoji automobilu a spoločnosť Volkswagen si kladie za cieľ to využiť s novým modelom spoločnosti, ktorý používa voliteľné doplnky s podporou softvéru. Tým by sa zefektívnila zostava modelov značky, pričom zákazníci si kúpia „základný“ automobil a umožňujú možnosti prostredníctvom bezdrôtových aktualizácií.
Členka obchodnej a marketingovej rady spoločnosti Volkswagen Klaus Zellmer povedal spoločnosti Car Express: „Chceme znížiť zložitosť našich automobilov. Vďaka automobilom sa dnes pozriete na milióny možností, ako ich špecifikovať, čo poháňa náklady, takže tento [nový model spoločnosti] nám umožní vybudovať menej variantov. “
Pozrite sa na najnovšie na Volkswagen ID.Buzz tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post