Subaru Outback získava spoločnosť Black & Ivory Special Edition Design

Subaru zavedie tento september vo Veľkej Británii nový špeciálny edícia vo Veľkej Británii, ktorý bude obmedzený iba na 50 jednotiek.
Kupujúci, nazývané Outback Black & Slonovina, získajú zreteľnú farbu vonkajšej a vnútornej koženej kombinácie a veľa základných zariadení.
• Najlepšie vozidlá realizácie v predaji 2017
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Outback Black & Ivory dostane novú čiernu farbu, ktorá je chápaná ako krištáľový čierny oxid kremičitý, ktorý je spojený s plnými LED svetlometmi a 18-palcovými zliatinovými kolesami. Naopak, kabína je dokončená v bielej slonovinovej koži s čiernymi vrcholmi na prístrojovej doske.
Pokiaľ ide o vybavenie, Outback Black & Ivory je vybavený systémom vyhýbania sa zrážkam spoločnosti Subaru – obe kamery umiestnené v hornej časti čelného skla umožňujú funkcie, ako je automatické núdzové brzdenie.
Na inom mieste sa vozidlo môže pochváliť vyhrievanými prednými sedadlami, elektrickým zadným dverám, fotoaparátom zadného výhľadu a komplexným systémom infotainmentu spoločnosti Subaru so satelitnou navigáciou. Outbackové poverenia v teréne sú podporované voliteľnými režimami jazdy, ako aj ovládaním zostupu Hill.
Zatiaľ čo základná zostava Outbacku je tri vozidlá silná, špecifikácia Black & Slonoviny bude poskytnutá na dvoch verziách-rovnako ako je to príručka o dieselovej diesere na základnej úrovni, ktorá vynecháva rez. Náklady sa začínajú na 33 545 GBP za benzín 2,5i s lineartonickou prevodovkou CVT, zatiaľ čo 2,0-litrová nafta sa tiež ponúka s prevodom CVT z 35 545 GBP.
Čo si myslíte o Subaru Outback Black & Slonovina? Pochopme v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post