Spoločnosť Renault oznamuje ponuku Van Scrappage za 2 000 GBP z elektrického Kangoo

Renault Pro+, rameno francúzskeho výrobcu vozidiel, odhalila voľbu s obmedzeným časom, ktorý ponúka v spoločnosti Van Variety na prilákanie zákazníkov spoločnosti. Hlavné body zahŕňajú: Plán štrajku 2 000 GBP pre spoločnosť Electric Kangoo Z.E.33, Nový prenájom zmluvy poskytuje spoločnosť Renault Vans, úplne bezplatné podložie pre všetky dodávky v odrode, ako aj lacný plán servisu.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Podnikateľskí jednotlivci, ktorí chcú ísť elektrickým prúdom, môžu mať teraz 2 000 GBP z nákladov na nový Renault Kangoo Z.E.33 EV, ponúkli, že obchodujú v dodávke zaregistrovanej pred decembrom 2010. Klienti, ktorí využívajú plán scrappage, môžu tiež využiť 0% Ponuka nákupu prenájmu, ktorá zahŕňa tri roky úplne bezplatné servis. Kangoo nemusí byť pre všetky podniky obrovský, má však užitočnú rozmanitosť 170 míľ (NEDC).
• Renault Kangoo Z.E. preskúmanie
Okrem toho sa na februári aj v marci ponúka nová kontrakta na prenájom zmluvy o cenách. Zákon o nadpise je najvyššou špeciálnou športovou strednou strednou dodávkou, ktorú je teraz možné prenajať iba 7 GBP mesačne oveľa viac, ako je model „podnikania“ na základnej úrovni. Pre vaše ďalšie libry dostanete: Sat-nav, parkovacie senzory automobilov, tempomat, automatické svetlomety, ako aj stierače, ako aj predný priedeľ, aby sa vaša kabína a náklady udržali oddelene.
Bez ohľadu na to, čo si kupujete, pokiaľ ju kúpite vo februári, ako aj zaregistruje sa pred koncom marca, spoločnosť Renault vytvorí úplne bezplatné vrhové podložie pre oblasť nákladu, ktorá bude chrániť vašu karosériu počas každodenného používania. Na zabezpečenie mechanických látok vašej dodávky predstavil Renault nový trojročný plán servisu „EasyLife“ pre LCV, ktorý stojí 99 GBP.
• Najlepšie dodávky strednej veľkosti v predaji
Všetky odhalené prenájom zmluvy Renault Pro+ poskytujú založené na trojročných dohodách, pričom predbežný nájom 6 mesiacov dodržiava 35 mesačných splátok, ako aj ročné najazdené kilometre 10 000 (nadmerné míle budú účtované o 8 hodín na míľu). Kangoo Z.E.33, ako aj Trafic Sport diskutovali vyššie uvedené výdavky 206 GBP, ako aj 238 GBP mesačne.
Uvažujete o kúpe dodávky? Potom skontrolovali našu najlepšiu stránku Vans Serve Panel Vans.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post