Panel New Nissan Townstar Panel Van predstavený benzínovými a elektrickými pohonnými jednotkami

Nissan spustil svoju úplne novú dodávku Townstar, aby konkuroval partnerovi Peugeot a Citroen Berlingo-a rovnako ako jej francúzski konkurenti je k dispozícii s výberom spaľovania buď spaľovania -Ingine alebo čisto elektrická pohonná jednotka.
Nové úžitkové vozidlo Townstar Light je postavené na rovnakej platforme CMF-C ako Nissan Qashqai, s ktorým zdieľa svoj benzínový motor s preplňovaným preplňovaným a niektoré ďalšie technológie. ICE JEDNOTKA je odladená verzia známeho 1,3-litrového štvorvalcového motora Nissanu, ktorý v mestskej hviezde vyvíja krútiaci moment 128 koní a krútiaci moment 240 nm.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Elektrická verzia mesta Townstar je medzitým Nissanovým nástupcom E-NV200 a značka urobila niekoľko vylepšení svojej technológie motorových a batérií v snahe uľahčiť život tejto elektrickej dodávky a pracovať s ním.

Pure-Electric Peugeot E-Partner Van v predaji teraz od 31 262 GBP

Nissan tvrdí, že 44 kWh batéria TownStar poskytuje maximálny dosah 177 míľ, čo znamená, že bude cestovať o 43 percent ďalej na plný poplatok ako odchádzajúci E-NV200. Elektrický motor TownStar bol tiež vymenený za výkonnejšiu jednotku 120 koní v porovnaní s modelom 107 koní vo svojom predchodcovi.
Pripojená až na rýchlu nabíjačku s dĺžkou 75 kW, batéria TownStar bude nabíjať od 0 do 80 % za 42 minút. Je to o niečo dlhšie ako 30 minút, ktoré trvalo nabíjanie starého E-NV200 na rovnakú úroveň, ale mestská hviezda má väčšiu batériu. Van tiež podporuje nabíjanie AC 11KW aj 22KW, hoci tento systém je voliteľným extra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post