„Cieľom spoločnosti Genesis je nalákať zákazníkov spoločnosti Jaguar Land Rover

minulý týždeň Jaguar Land Rover formálne odhalil svoju stratégiu„ reimagine “, renesanciu, renesanciu, opätovné použitie, reorganizáciu a racionalizáciu. Jeho slová, nie moje. V rovnakom čase Genesis ticho založil obchod v Británii prostredníctvom svojej nedávno vyvinutej spoločnosti Genesis Motor UK. Očakáva sa, že na jar predstaví predbežný produkt, ceny, ako aj plány na obsluhu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Genesis pochádza z Južnej Kórey, ako aj najmladší, najnovší, veľa uparketového člena klanu Hyundai-Kia-Genesis. Navrhuje, vyrába a ponúka globálne. Výrobky sú pekné, rafinované, najmodernejšie SUV, ako aj salóny-niektoré
z nich viaccenní ocenení.

NOVÝ 2021 Genesis GV70 SUV, ktorý sa má predávať od 39 450 GBP

Firma je tiež zdvorilým, aby to pripustila, avšak cieľom spoločnosti Genesis je nalákať niektorých, nie všetkých zákazníkov Land Rover. Iste, chápe a akceptuje, že napríklad kupujúcich obrancov tvrdých obrancov je nepravdepodobné, že by defekt Genesis defekt. Motoristi posadnutí odznakmi s odrodami špičkových odlišností budú vyžadovať aj presvedčivé. Avšak tí, ktorí veria, že sa dostanú do – alebo z nich – Evoque, Disco Sport alebo Velar, sú tu potenciálne na prijatie.
Viac cieľa je Jaguar. Minulý týždeň to muselo byť hudbou pre uši vedúcich pracovníkov Genesis, keď počuli prichádzajúci generálny riaditeľ JLR Thierry Bollore State, že úspešne zabíja elektrický XJ, okrem toho, že obáv z dôvodu budúcnosti iných Jag Salonov. Kórejčania sú obrovskí-rovnako ako sa venujú-high-end salónov, ako aj veľmi šťastne vstúpi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post