Elemental RP-1: New British Track Cars and Truck dráždené

Toto je RP-1, nový športový automobil a nákladné auto z Start-Up Elemental so sídlom v Surrey, ktorý sa má debutovať koncom tohto mesiaca na oslave Goodwood. rýchlosti pred vstupom do výroby v roku 2015.
Ľahký dvojmiestny, ktorý sa zameriava na trať, ale legálny, je pretekár otvorená, hlavným dieťaťom elementárnych automobilov a technického riaditeľa nákladných automobilov, ako aj tvorcu Johna Begleyho.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Podľa vyhlásenia o internete je vytvorené tak, aby „rýchlo nakonfigurovali motorista pre svoj štýl jazdy, ako aj pre jazdné prostredie“, ktoré obsahuje pozastavenie, ako aj ovládacie prvky, ktoré podniky vyhlasuje, je jednoduché prispôsobiť sa. “
Udržiavanie dôrazu na dňový deň sú vymeniteľné panely tela, ktoré sú podporované 280 koní 2,0-litrový motor ECOBOOST s 280 k ECOBOOST naladený Elemental.
V kombinácii s uhlíkovým kompozitom, ako aj hliníkovou vaňou, ktorá samozrejme pomáha udržiavať váhu až na bit 450 kg, sa RP-1 môže pochváliť pomerom energie k hmotnosti 500 koní na tonu. Existuje aj rozsah na vylepšenie, pretože inštalácia kazety s názvom Inštalácia, ktorý naznačuje, že sa v budúcnosti budú ponúkať okrem inovácie súkromných výkonov.
Elemental neodhalil to, čo to naznačuje z hľadiska výkonu, avšak očakávajte tempo pľuzgierov, ktoré sa motoristi tešia z formovaného závodného sedadla, ktoré bolo naklonené vo vnútri kokpitu uhlíkových vlákien pre pozíciu inšpirovanú preteky. Toto je vytvorené tak, aby udržali ťažisko čo najnižšej úrovne, čím sa zlepšili predné difúzory.
• Oslava rýchlosti Goodwood
Praktickosť na ceste však nebola úplne obetovaná v hľadaní rýchlejších časov kola, ako aj existujú ovládacie prvky namontované na kolieskach, ako aj radiace sa prevodovky, ktoré ponúka vylepšenú jednoduchosť používania.
Okrem toho Elemental verí, že RP-1 využíva primeranú výšku pozemného, ​​ako aj vhodne tesný kruh otáčania-okrem slušných emisií a rozmanitosti-na využitie na britských cestách.
Zdá sa, že jedinou hlavnou nevýhodou v tejto fáze je akýkoľvek jednotlivý kratší ako päť stôp alebo vyšší ako 6’6 “, pretože nastaviteľné sedenie a pedále sa nemôžu zmestiť za tento rozsah.
Očakáva sa, že bude konkurovať novým Ariel Atom 3.5R, ako aj Caterham 7 620R, keď sa objaví budúci rok, budeme vás informovať ako náklady, ako aj podrobnosti o špecifikácii sú vystavené bližšie k spusteniu.
Existuje na trhu priestor pre ďalšiu britskú skladovú zbraň? Môže Elemental skutočne poraziť dobre zavedené mená v tomto progresívne preťaženom sektore? Povedzte nám svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post