„Ostatné značky by mali byť o niečo viac Tesla“

v poriadku, takže pravdepodobne nedostaneme volant Rider Rider Rider vo Veľkej Británii, ale je to ďalší príklad spôsobu myslenia značky. Myslíte si, že zavedený výrobca automobilov vloží niečo také do jedného z ich najobľúbenejších modelov?
Pred posledným vydaním spoločnosti Tesla Financial som bol požiadaný, aby som sa vyjadril k tomu, prečo sa to darí dobre. A moja odpoveď bola jednoduchá; Nemyslí to ako automobilová spoločnosť.

Facelift Tesla Model X: Nový interiér a 1 006 konghp Plaid Model pre 2021

Od dizajnu a inžinierstva automobilov až po spôsob, akým sa všetci predávajú online (16:00 v utorok je zrejme špičkový čas nákupu Tesla), čistý list papiera spoločnosti Tesla bol pre automobilový priemysel dychom čerstvého vzduchu. Iste, na ceste došlo k hrbolkom – v neposlednom rade preto, že môj telefón práve priečny so správami o kamarátovi, ktorý má problémy so svojím novým modelom 3 – ale Tesla robí veci inak a iné značky by mohli urobiť dobre, aby „boli trochu Viac Tesla ‘.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Aj keď sa dozvieme, že automobilové spoločnosti vkladajú softvér do centra svojej budúcnosti, zdá sa, že tomuto nápadu platia pery. Automobilové spoločnosti robia veci konkrétnym spôsobom, pretože takto to vždy robili. A mnohí – nesprávne – to uplatňujú aj na najnovšiu techniku.
Prístup spoločnosti Tesla mu poskytol nielen výhodu na trhu EV, ale tiež jej umožnil priniesť bezpečnostnú technológiu, napríklad na trh rýchlejšie a lepšie ako súperi.
A vieš, čo sa mi na firme páči ešte? Robí to so zmyslom pre humor, ktorý vychádza z vedomia, že je tu viac zábavy, v automobiloch, ako ich len riadiť. Tak prečo neumožniť svojmu automobilu, aby vám umožnil pozerať sa na film alebo hrať videohru – vo vhodnom čase? Čo ešte treba urobiť, keď sedíte v automobilovom parku a čaká na vyzdvihnutie detí?
Čo je rovnako vzrušujúce ako sledovanie toho, čo bude Tesla robiť ďalej a uvidíte, ako súperi reagujú, vie, že tam musí existovať ďalšia Tesla, o ktorej ešte nevieme. Ale buďte si istí – hneď ako to urobíme, budete tiež.

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o Teslovej stratégii v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post