Tesla Model S s prototypovými batériami pokrýva 752 míľ za jednotlivé nabíjanie

Elektrické auto vybavené prototypskou batériou od spoločnosti tretej strany dokončilo výlet 752 míľ za jediný nabitie.
BATKENTA BATÉRIA DOKONČENÝCH Concept-dabovanú GEMINI a využívanie energie 203,7 kWH-od americkej technologickej firmy so sídlom v USA, naša ďalšia energia (jedna) bola nainštalovaná v modeli TESLA; Auto cestovalo 752 míľ cez Ameriku priemernou rýchlosťou 55 mph bez nabíjania koncom decembra.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Jeden hovorí, že jej batéria by sa zaoberala otázkou úzkosti v rozsahu, a tým by zrýchlila absorpciu elektrických automobilov. Tvrdí, že v dôsledku aspektov, ako je vysokorýchlostná jazda, extrémne počasie, horský terén a ťažné prívesy, EV môžu ponúknuť o 35 percent menej rozsahu, ako ich oficiálne osobnosti naznačujú v reálnom svete.
Zatiaľ čo väčšie zabezpečenie verejných nabíjacích staníc je jednou z často pokrytých možností, tvrdí, že požiadavka čakať vo frontoch, zažívajú pomalšie rýchlosti nabíjania, ako je inzerované, alebo iba čiastočne nabíjanie batérie sú dodatočne neúspechmi.

Najlepšie elektrické spoločnosti spoločnosti 2022

Namiesto motoristov, ktorí potrebujú zastaviť každých 150 míľ, firma verí, že batérie s oveľa dlhším rozsahom, ktoré umožňujú dokončenie ciest, sú riešením.
Mleeb Ijaz, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti One, uviedol: „Chceme urýchliť prijatie elektrických automobilov odstránením úzkosti v dosahu, ktorá dnes drží veľa spotrebiteľov.
„Teraz sa zameriavame na vývoj tejto batérie dôkazov koncepcie do nového produktu s názvom Gemini, ktorý umožní výlety na dlhé vzdialenosti na jedinom nabití a zároveň zlepšuje náklady a bezpečnosť pomocou udržateľných materiálov.“
Teraz sa dozviete viac o najdlhších elektrických automobiloch, ktoré si v súčasnosti môžete kúpiť …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post