Nový 2023 Hyundai Ioniq 5 n Na ponúknutie skutočnej agresie Hot Hatch

Hyundai je pripravený prijať oveľa agresívnejšiu techniku ​​podvozku so svojím nadchádzajúcim dizajnom Ioniq 5 N, aby sa z neho stal veľký Hatch EV Hatch, Automobile sa naučil.
Očakáva sa, že horúca verzia našich vládnucich automobilov a nákladného auta roka debutuje v roku 2023, ako aj v Nurburgringu sa špehuje frekvenciou zvýšenia v blízkosti testovacej základne spoločnosti Hyundai. Je všeobecne naklonené, aby získala presne rovnakú konfiguráciu duálnej motory ako nový EV6 GT Kia, ktorá má 577 koní.

Nové recenzie Hyundai Kona n 2021

Ale hlavný zdroj blízko práce povedal Automobile odhalil, že zatiaľ čo tieto dva automobily môžu okrem platformy E-GMP zdieľať hnaciu sústavu, cieľom je, aby mali extrémne odlišné charakter. „S n neuvidíte snáď toľko úprav na strane energie,“ povedal náš zasvätený, „ale podvozok sa bude veľmi líšiť. S IONIQ 5 pracujeme obzvlášť ťažko na riadení tela – odrazové sadzby, ako aj tak ďalej. “ Uvádza sa, že inžinieri spoločnosti Hyundai N. experimentujú s oveľa agresívnejšími nastaveniami pre elektronický diferenciál s obmedzeným sklzom, ako sú tie, ktoré boli prijaté na KIA.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zdá sa, že to naznačuje, že divízia N sa snaží zbaviť sa inherentnej EV hmoty Ioniq 5 a udržať ju v charaktere s pôvodnými modelami N, i20 n, ako aj i30 n, ktoré majú oveľa prísnejšie telo, ktoré tiež spravujú telo ako vyššia pohyblivosť ako ich tradičné stablemáty.
Hyundai ioniq 5 N Spy Shot
Hyundai bol identifikovaný testovaním nového Ioniq 5 pri mnohých príležitostiach. Zdá sa, že tieto špionážne zábery ukazujú záhadný prototyp Ioniq 5 s bitou, aby sa oddelili od bežných verzií automobilu. Jediným darčekom je montáž ľahkých zliatinových kolies, ktoré sa hýbajú s vysoko výkonnými pneumatikami Pirelli P nula.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post