„Či už máte radi BMW, ktorý má malé alebo nie, nemecká firma urobila oslnivé veci“

pri testovaní nového 5-dverového malého drobného okolo úžasných ciest Oxfordshire, narazil som na osobu so zjavnou mierou záujmu v Značka – alebo aspoň to, čo využije …
“Nie je to vhodný mini, však?” opýtal sa ma. Chcel som navrhnúť, aby sme sa vydali na cestu po ceste do malej továrne v Oxforde, ako by sa mohol opýtať presne na to isté obavy pre jedného z oslnivých pracovníkov, ktorí vyvinuli päťdverové autá a nákladné auto, s ktorým som bol. Ich odpoveď by bola presne rovnaká ako moja – z programu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Premýšľajte o tom takto: ak by pôvodný malý bol vyvinutý firmou, ktorý mal, ako aj finančné prostriedky, ktoré ho neustále zakladajú, v štýle 911, ako to malo byť, mám podozrenie – Rovnako ako odroda dizajnu – k tomu, čo je dnes. Či už máte radi BMW, že majú malé alebo nie, nemecký podnik urobil so značkou oslnivé veci, rovnako ako to bude aj naďalej robiť.
Rovnako ako v riadení nových päťdverových a poskytovaní tvrdého tréningu proti väčšiemu, oveľa silnejšiemu a oveľa nákladnejšie Myšlienka Rocketmana z roku 2011 – je späť v programe. Musím priznať, že rozhodnutie Mini netvrdiť s pokrokom sa mi vždy zdalo čudné, ale teraz by sa automobily a nákladné autá mohli objaviť pomocou oveľa štandardnejších (lacnejších) materiálov, avšak s rovnakým množstvom štýlu, Kvalita, zábava a inovácie ako zvyšok rozsahu.
K Tiny je úzko spojená s aktívnym turistom série BMW 2, využívajúci rovnakú platformu, ako aj motory ako Brit. Niektorí fanúšikovia BMW opäť zastonajú o firme, ktorá robí MPV s pohonom predných kolies, je to však pochopenie toho, čo klienti chcú-vo všetkých svojich značkách-, vďaka čomu je tak úspešná.

Čo veríte v súčasný malý rozsah? Pochopme v komentároch nižšie, na Twitteri alebo na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post