Bentley Bentayga ide All Horsey s jednorazovou špeciálnou edíciou od Mulliner

Bentley, odhalil jedinečný špeciálny edíciu Bentayga od Mulliner, ktorý bol ovplyvnený bohatou jazdeckou históriou Spojeného kráľovstva. Špeciálny SUV Bentley Bentayga, ktorý prichádza maľovaný v bohatom znejbe „lesklý smrekový odtieň“ (ktorý vyzerá veľmi ako British Racing Green). Najvýznamnejšie závody vo Veľkej Británii.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Špeciálny Bentayga využíva 4,0-litrový dieselový motor V8 zo základného rozsahu, ktorý vytvára krútiaci moment 429 koní, 900 Nm, ako aj schopný poháňať veľké SUV až 60 mph zo zastavenia za 4,6 sekundy.
• Najlepšie špičkové vozidlá v predaji
Zatiaľ čo mechaniky zostávajú rovnaké, interiér tohto vozidla Mulliner Fettled je veľmi na mieru. Pre začiatočníkov sa Tweed využíval na linku častí kabíny, ako aj na to, že sa dopĺňa kontrastným cumbriským ekologickým, ako aj odtieňom sedlovej kože, ktoré sa používajú pre sedadlá, pomlčku a oblasti stredovej konzoly.
4

Pred vodičom je zametaním dyhy Burr Walnut, ktorá sa vyhlasuje, že odráža štýl niekoľkých fotografických snímok v osobných miestnostiach Jockey Club. Dýha má tiež grafiku zlata koní, ktorá pripomína obyvateľom štýlu tohto elegantného špeciálneho vydania Bentayga. Pokiaľ ide o exteriér, existuje veľmi kúsok na rozlíšenie High-end SUV od ostatných Bentaygas, ako aj na 21-palcových diamantových čiernych maľovaných kolesách zliatiny.
Bentley Bentayga od Mulliner sa zobrazí na pavilóne Bentley na oslave Cheltenhamu v roku 2018 od 13. do 16. marca, ako aj v čase písania), ktorý sa ešte musí predať, by mohol počas festivalu dobre objaviť dom. Ako už bolo povedané, Bentley ešte musí presne odhaliť, koľko tohto oceňovaného vozidla bude náklady, ako aj so základnou dieselou Bentayga, ktorá stojí 135 800 GBP, očakávajte, kto ho kúpi, zaplatí ďaleko nad tým, že za exkluzivitu tento jazdecový SUV prinesie.
SUV v limitovanej edícii sú jednou z vecí, ktoré sú však najrýchlejšími SUV na svete? Kliknutím doprava tu objavte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post