BMW 3,0 CSL Hommame Concept Concept

Performance BMW neprichádzajú o nič viac renomovanejšie ako 3,0 CSL zo 70. rokov, láskavo známe ako Batmobile. Vďaka svojmu steroidnému štýlu, živým riešením a kričiacim šesťvalcovým motorom nastavil šablónu dizajnu pre každý automobil BMW M, ktorý sa objavil, pretože a teraz, o viac ako štyridsať rokov neskôr, spoločnosť BMW platí najvyšší kompliment. Tu je uvedené, čiastočne, v dojme oficiálneho umelca je BMW 3.0 CSL Hommame – koncepčný automobil smerujúci pre brehy jazera Como a Concorso d’Eleganza Dovolenka D’Ste 22. mája. Nový kupé M4, tento koncept opísal BMW ako „kývnutie na inžiniersky úspech, ktorý je príkladom BMW 3.0 CSL vo svojom ľahkom dizajne a výkone“.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• 10 miliónov GBP Ferrari na aukcii Erba Erba 2015
Podrobnosti o výkonnosti sa ešte len musia zverejniť, ale rovnako ako jeho duchovný predchodca, ktorý vymenil oceľ za hliník a sklo za Perspex v snahe o ľahšiu kerbweight, Hommage použije „špičkové materiály“, vrátane uzatvárania uhlíkových vlákien pre dolné časti z nižších úsekov karoséria.
10

Je zrejmé, že na obrázku je masívne rozšírená zadná dráha a rovnako ako originál, podstatné zadné krídlo s LED zadnými svetlami, ktoré sa krúžia okolo vonkajšej hrany. Odznak BMW na stĺpiku C je ďalším výrazným podnetom odobratým z Batmobile. Zatiaľ nie sú žiadne obrázky interiéru, ale BMW hovorí: „Všetky prvky v kabíne sú úplne nevyhnutné“ s „funkciou súvisiacou s jazdou“. Očakávajte odstránenú priehradku pre cestujúcich so sedadlami vedier a rádiom a vyhodeným sat-nav. V tejto fáze nie je žiadny náznak, či je BMW hlavným v uvedení do výroby 3,0 CSL Hommame, ale máme podozrenie, že zostane dizajnérskou štúdiou v dohľadnej budúcnosti. Ukazuje však to, že BMW vykresľuje verziu M4 s vyššou výkonnosťou, pravdepodobne s použitím vodotených turbodúchadiel, ako je predstavené v oblasti bezpečnostného automobilu M4 Moto GP, ktorý sme jazdili minulý mesiac. Zostáva ešte vidieť, či to bude odznak M4 GTS alebo M4 CSL.
Chceli by ste vidieť modernú inkarnáciu 3,0 CSL do výroby? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post