Nové edície VW Polo Match Add-Add-Add-Add-add-addodal

VW spustilo nové vydanie „zápasu“ polo, ktoré nasledovalo po golfovom rovnakom mene, ktorý bol uvedený na trh začiatkom tohto roka. V predaji, ktorá je teraz cena od 13 315 GBP, získava vydanie zápasu novú techniku ​​Infotainment Tech a Extra Standard Kit.
Špeciálna edícia Supermini je štandardne dodávaná s pripojením App-Car-Net, zvyčajne voliteľnou zmesou Apple CarPlay, Android Car a Mirrorlink Tech. Predtým iba štandardom v polotehoch Polo, systém obsahuje aj niekoľko exkluzívnych aplikácií VW vrátane funkcie GoPro Connect a integrovaného hovoru a pripomenutia úloh úloh.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie superminis na nákup teraz
Ďalšia štandardná súprava obsahuje elektrické vyhrievané zrkadlá, spätné zrkadlo Auto-Dim, svetlá automobilov a stierače a parkovacie senzory. Plavba, automatické brzdenie po zrážke a 15-palcové zliatinové kolesá dokončujú nové lemovanie.
Vydanie Polo Match je k dispozícii s 1,0-litrovým benzínovým motorom vo forme 59 koní a 74 koní, benzínu 1,2 TSI 90 (s manuálnou prevodovkou alebo automatickou DSG) a dieselovým motorom 1,4 TDI.
Pozrite sa na naše zaokrúhlenie najlepších obchodov s automobilmi, ktoré sú k dispozícii najlepšie teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post