Nový rok 2015 VW Caddy je bezpečnejší, zelenší a krajší

tiež Volkswagen oznámil podrobnosti o komerčnom vozidle Caddy Light štvrtej generácie pred vydaním Spojeného kráľovstva v polovici roku 2015. Konkuren Ford Transit Connect získava čerstvý dizajn zvnútra aj vonku, ako aj nové systémy asistencie vodiča a motory v súlade s Euro 6.
• Najlepšie malé dodávky na kúpu teraz
Firma tvrdí, že najnovší CADDY bude stavať na úspechu modelu tretej generácie, ktorý predal viac ako 1,5 milióna kusov v jedenásťročnej životnosti. Preto sú exteriérové ​​zmeny mierne, s novými svetlami hlavy a chvostov, revidované nárazníky vpredu a vzadu, prepracované zadné dvere a nové hladké bočné panely. Model nosenia spolujazdca tiež dostáva tónované zadné okná.
7

Vo vnútri sú zmeny viditeľnejšie, s novým prístrojovým panelom, aktualizovanými rozvádzačmi požičanými z drahších modelov automobilov pre osobné VW a klasickejších materiálov. Volant s plochým dnom, akonáhle je zachovanie vysoko výkonných modelov skupiny VW, tiež obsahuje. K dispozícii sú aj nové systémy infotainment a navigácie.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Sortiment Caddy Motor je teraz v súlade s nariadeniami EÚ6 s novou 2,0-litrovým štvorvalcovým dieselovou jednotkou v troch výkonoch 74 koní, 101 k a 148 k. Objaví sa aj model Caddy Bluemotion, ktorý firma tvrdí, že bude schopná viac ako 70 mpg. Nezvyčajne zostanú niektoré dieselové motory Euro 5, pravdepodobne s nižšími cenami.
7

Prvýkrát bude voliteľný celý rad nových bezpečnostných technológií vrátane známeho monitorovacieho systému prednej asistencie s núdzovým brzdením mesta. Táto funkcia automaticky aplikuje brzdy, ak zistí bezprostrednú kolíziu s nízkou rýchlosťou. Môže tiež objaviť ďalšie prekážky po vysokorýchlostnej havárii a pokračovať v aplikácii brzdy.
Ďalšia voliteľná súprava na novej spoločnosti Volkswagen Caddy zahŕňa svetelné systémy asistencie a výstrahy vodiča, adaptívne tempomat, reverzná kamera, parkovacia asistencia a automatizovaný parkovací systém vozidla. VW hovorí, že nový CADDY dorazí v júni v Nemecku, pričom britský predaj sa začne čoskoro potom. Ceny sa potvrdia pred vydaním.
Čo si myslíte o novom Volkswagen Caddy Van? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post