Jaguar hodnotí ľahší typ F

Retro, 567bhp Jaguar Job 7-exponovaný na oslavu rýchlosti Goodwood minulý týždeň-je doteraz najľahší typ F typu F. Vyhodnocuje o 80 kg menej ako ekvivalentný roadster typu F, na ktorom je založený, ale Jaguar sa tam nezastaví.
Po rozhovore s Paulom Newsonom, režisérom nedávno vyvinutej divízie Automobile Operations Division JLR (SVO), Automobile odhalenie zistilo, že sa varí typ Flyweight F-Type, ako aj to, že by mohol využívať priekopnícke inovácie pohonných jednotiek z mŕtveho hypercaru C-X75 HyperCar vrátane jeho 1,6-litrového preplňovaného a preplňovaného motora.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

“Práca 7 je o 80 kg zapaľovač, existujú však menšie motory, ktoré začínajú z dolného bodu,” uviedol Newson. “Bude práca 7 najľahšia vôbec?” Nie som si istý, ale ešte sme to nevyvinuli. “
Jednou silnou voľbou na zlepšenie pomeru výkonu k hmotnosti F-X75 je 1.6 C-X75, ktorý vytvára 500 koní a otáčku na 10 000 ot./min. „Vytvorili sme tento motor pre supercar 1 milión GBP, takže je veľmi drahý. Môže to však fungovať dobre, “dodal Newson. „Kto môže uviesť, kam pôjdeme v budúcnosti? Svet sa zmenšuje s vysokotlakovými motormi. Z dlhodobého hľadiska nebudeme využívať 5,0 litrov V8. “
Zatiaľ čo úplne prvé produkty z ARM JLR SVO (Project 7, ako aj Variety Rover Sport SVR) sú takmer tu, zdroj SVO exponovaný, je „ďalší pár v potrubí začiatkom budúceho roka, s oveľa viac, čo treba nasledovať“ . Sú pochopené, že sa interne chápu ako práca 8, 9, ako aj 10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post