Exkluzívne: Audi pozemky generujúce hybridné zavesenie

Audi je v pokročilých fázach vytvorenia systému odpruženia generujúceho energiu, odhalenie automobilov sa môže odhaliť. Koncept pramení z dnes bežnej technológie regenerácie brzdovej energie, pretože Audi sa snaží využívať zbytočnú energiu a znížiť spotrebu paliva.
Pri predstavení nového hybridného doplnku Audi A3 E-Tron plug-in hybrid Audi R&D Chief Dr Ulrich Hackenberg overil, že Audi účinne stanovil „pozastavenie generátora“, ktorý sa nakoniec ponúka vo výrobných modeloch.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Veľa nákladovo efektívnych automobilov
Hackenberg vysvetlil: „Čo si ľudia neuvedomujú, že tlmitelia sú veľmi horúce. Pri ťažkej práci na hrboľatej ceste sú tlmiče asi 100 až 125 stupňov. Táto energia sa stratí ako teplá do atmosféry. Nahradíme odpruženie generátorom. “
Aj keď bol Hackenberg v určitých detailoch coy, je možné, že Audi začlení systém odbočenia generátora do tlmiča, ktorý sa točil, keď sa odpruženie komprimuje. Supremo R&D Supremo Audi uviedol, že chytená elektrická energia bude udržiavaná v batériách, aby napájala systém hybridného pohonu vozidla, hoci je tiež možné, že dodatočný prítomnosť by sa mohol využiť na odber pomocných elektrických systémov vozidla. Takáto konfigurácia by minimalizovala odpor na spaľovacom motore a zvýšila by sa kilometre na palivo.
• Najlepšie hybridné autá a nákladné autá na získanie teraz
Hackenberg tiež presne naznačil, ako by mohol byť systém pokročilý pre vozidlá zamerané na výkon. „Pretože môžeme poslať energiu späť do tlmiča, budete mať samostatne variabilné zavesenie. To môže [pôsobiť] valiť [tela auta].
Nie je isté, kedy zavesenie energie urobí buď nápady na automobily a debut v oblasti nákladných automobilov, alebo výroby, avšak Dr. Hackenberg urobil nadšene, že inovácia by bola pre Spojené kráľovstvo skvelá správa, pretože presne to, ako ťažké tlmiče musia pracovať na britských cestách s výmoľou .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post