Nový 2021 Audi Q4 Sportback E-Tron Concept Prehľady Elektrické kupé SUV

Audi má nový koncept automobilu, ktorý nám poskytuje jasný pohľad na elektrický model výroby SUV, ktorý sa má predávať v roku 2021. Nazýva sa to Audi Q4 Sportback E- Tron Concept a, podľa uznávaných konvencií pomenovania značky, sa stane variantom SUPE-SUV „Sportback“ pravidelného E-tronu Q4.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

E-trón Q4 je nastavený ako prvý Audi, ktorý sa spustí na platforme MEB skupiny VW pre elektrické vozidlá, verzia Sportback bude mierne športovejším súrodencom pre E-tron Q4, pričom oba automobily súperia s modelom Tesla Y.

Najlepšie elektrické automobily na nákup 2022

Obidve verzie E-tronu Q4 budú v predaji budúci rok a Audi tvrdí, že odhaľuje E-TRON Q4 Sportback v koncepčnej podobe, aby poskytla potenciálnym zákazníkom skorú šancu rozhodnúť sa, ktorá verzia si vyberie pred otvorením kníh.
S e-trónom Q4 Sportback E-Tron vyladil Audi pôvodný dizajn E-tronu Q4 na kompaktné kupé-SUV. Pripojí sa k rastúcej zostave takýchto modelov v sortimente značky, ako je napríklad elektronický šport EV EV a automobily poháňané spaľovaním, ako sú Q3 Sportback a nadchádzajúci Q5 Sportback.
Dizajn a technológia
Hlavné zmeny vo verzii Sportback sú, predvídateľne, všetky nájdené v zadnej časti vozidla. Tradičný stĺp C na elektronickom tróne Q4 bol odstránený a oblúky strechy v jedinom kontinuálnom polmesiaca od prednej nápravy do samej zadnej časti vozidla poskytli Q4 Sportback E-Tron vzhľad štýlu spätného štýlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post