Nový príchod Porsche Cayenne Coupe Turbo GT Range-Topper

Porsche odhalil nový model 144 000 GBP pre svoju veľkú zostavu SUV s názvom The Cayenne Turbo GT. K dispozícii iba vo forme štvormiestneho Cayenne Coupe Form, nový variant Turbo GT zasiahne späť na vysoko výkonných súperov, ako je Lamborghini Urus vďaka vyladenej verzii 4,0-litrového V8 Porsche, ktorá teraz produkuje krútiaci moment 631 k a 850 NM-zvýšenie momentu 89bhp 89BHP a 50nm nad tým, čo bola najúčinnejšou verziou ľadu v zostave, Cayenne Turbo.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Pomocou vylepšeného motora kombinovaného s prekalibrovanou osemstupňovou automatickou prevodovkou, ktorá teraz posúva rýchlejšie pohon štyroch kolies a spustenie ovládacieho prvku, sprinty Turbo GT od 0 do 62 mph za 3,3 sekundy a dosiahne najvyššiu rýchlosť 186 mph.

Najrýchlejšie SUV na svete 2022

Nový model Halo je však oveľa viac ako priamy výkon. Motor dýcha cez nový titánový športový výfuk s Twin Central-Exit Tailpipes, čo dáva ovocnejší zvuk. Nový materiál a vynechanie stredového tlmiča pomáhajú šetriť hmotnosť a kombinované s vyladeným nastavením podvozku robí z tohto turbo GT naj agilnejším kajenskom v zostave, podľa Porsche.
Prepredajný systém adaptívneho vzduchového zavesenia s tromi komismi naznačuje, že Turbo GT sa nachádza až o 17 mm nižšie ako bežné Turbo Cayenne Coupe Turbo, zatiaľ čo kalibrácia systému bola vylepšená, aby sa zlepšila manipulácia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post