Parkovacie zátoky, ktoré sa majú rozšíriť vo Veľkej Británii po SUV Grow

, sa v budúcnosti zvýšia parkovacie miesta pre automobily Najväčšia spoločnosť v oblasti automobilového parku v Spojenom kráľovstve uviedla.
National Automobile Parks (NCP) uviedla, že už rozšírila parkovanie vozidiel v Londýne, Manchestri a Bournemouth, aby sa vyrovnala s milostným aférom krajiny s SUV, 4×4 a veľkými rodinnými majetkami. Podľa údajov z zdvorilostnej výmeny nehôd v oblasti automobilov došlo k 35 % nárast nehôd súvisiacich s automobilovým parkom v roku 2014.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4×4 a SUV na nákup v roku 2016
V rozhovore pre The Times NCP uviedla, že rozširuje zátoky, aby „umožnila jednoduchšie použitie pre väčšie vozidlá“. Súčasný konvenčný pre parkovacie miesta vozidla vo Veľkej Británii je dlhý 4,8 metra a široký 2,4 metra, čo z neho robí tesné stlačenie pre automobily, ako sú Audi Q7, BMW X5 alebo Mercedes ‘GLS-to všetko presahuje dĺžku 4,8 m. SUV ako Nissan Qashqai sú niektoré z najpredávanejších modelov, ktoré sú v súčasnosti vo Veľkej Británii, a najnovšie údaje naznačujú, že takmer jeden z troch nových predaných automobilov je SUV.
Spoločnosť však uznala, že rozširujúce sa zátoky prichádzajú na úkor menšieho množstva parkovacích miest vozidiel, a uviedla, že existuje „extrémne jemná rovnováha“ medzi vytvorením väčších priestorov a odpovedaním na výzvy na oveľa väčšie parkovanie.
Hovorkyňa NCP uviedla: „Pohybujeme sa k zväčšeniu zátok, keď si uvedomujeme, že autá rastú, najmä SUV. V budúcnosti je naším cieľom ponúknuť väčšie parkovacie zátoky, kdekoľvek je to možné. “
Scott Hamilton-Cooper z výmeny nehôd, povedal: „Niektorí šoféri cítia, že určité automobilové parky sú nezdravé oblasti kvôli úplnej dĺžke a šírke svojich automobilov.
Plány sa však stretli s opozíciou od aktivistov, ktorí sa domnievajú, že rozširovanie Bays penalizuje motoristov, ktorí si vybrali menšie autá šetrné k životnému prostrediu.
• Najlepšie malé automobily 2016
Doug Parr, hlavný vedec spoločnosti Greenpeace UK, povedal: „Vytváranie oveľa viac priestoru pre veľké plynové guzzlery na úkor iných automobilov je opakom toho, čo by sme mali robiť. Musíme prehodnotiť našu infraštruktúru prepravy, aby tí, ktorí sa rozhodnú pre naše zdravie a životné prostredie, sú odmenení, nie penalizovaní. “

Mali by byť parkovacie miesta vozidla zväčšené? Povedzte nám svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post