Nissan Nissan Nissan Qashqai N-Motion Special Edition

Nissan vydala pre Qashqai limitovanú edíciu pre Qashqai s názvom N-Motion. Predaní sa iba 2 000 príkladov SUV, pričom všetky sú vybavené množstvom dodatočného vybavenia a voliteľnou automatickou prevodovkou DCT pre dieselový motor DCI s dĺžkou 1,5 litra. V predaji teraz ceny začínajú od 25 345 GBP.
Vonkajšia súprava pre novú qashqai n-motion obsahuje sadu zreteľných 19-palcových zliatinových kolies, výber z 11 povrchových úprav, striebro vložky pre predné a zadné nárazníky, striebro zrkadlových uzáverov, strieborné strešné koľajnice, adaptívne LED svetlomety LED svetlomety a panoramatická sklenená strecha.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery a malé SUV
Vo vnútri špeciálna edícia prijíma predné sedadlá s čalúnením s pomarančovými bočnými skrutkami, výsadeným prevodovým stupňom s oranžovým šitiem, čerstvými dverami, opravenými kolennými panelmi, novými podlahovými rohožami a plnou topánkou.
8
O našej reklame na túto reklamu

N-Motion tiež získava najnovší informačný systém spoločnosti Nissan, ktorý obsahuje rozpoznávanie hlasu, bezdrôtové mapy a aktualizácie softvéru, funkciu „Nájdite moje auto“, ako aj podporu pre Apple CarPlay a Android Auto.
Všetky pohonné jednotky predných kolies Qashqai sú k dispozícii pre N-Motion, čo znamená, že kupujúci si môžu vybrať z 1,5-litrovej štvorvalcovej nafty s rozlohou 113 koní s benzínom s manuálnou alebo DCT prevodovkou, 1,3-litrový benzín s rozlohou 158 koní. buď manuálna prevodovka alebo prevodovka DCT alebo štvorvalcový benzín s rozlohou 138 koní s rozlohou 138 koní s manuálnou prevodovkou.
Teraz si prečítajte našu hĺbkovú recenziu Nissan Qashqai. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post