Nový Audi A4 Avant sa špehoval pred rokom na trh 2023

Naši špionáci našli nového Audi A4 Avant, ktorý podstúpil svoj vývojový program pred očakávaným dátumom uvedenia v roku 2023. Títo špióni sú tiež prvýkrát, čo sme videli nasledujúci ďalší A4 v Metal, ktorý nám dáva prvý pohľad na štýl nového automobilu.
Zmeny Audi v prípade šiestej generácie A4 Avant sú evolučné. Hriebovky vozidla sú trochu štíhlejšie, bočné prívody sú mierne užšie a na rozdiel od súčasnej mriežky sa zdá, že mriežka chladiča sa zmenšovala. Základná silueta vozidla je však zhruba rovnaká.

Audi A4 ďalšia generácia chytila ​​testovanie pred spustením roku 2023

Kabína získa oveľa rozsiahlejšie prehodnotenie. Očakávame nový prístrojový panel s ešte menším počtom fyzických ovládacích prvkov a prepracovanou stredovou konzolou s novými prepínacími kolesami, pretože ďalší A4 bude pravdepodobne k dispozícii iba s automatickou prevodovkou.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Najdôležitejšie zmeny sa však uskutočnia pod kožou. Ďalší A4 zostane na rovnakých základoch MLB ako súčasný model, ale bude poháňaný zostavou nových spaľovacích motorov, ktoré vedúci technického rozvoja Audi, Oliver Hoffman, opisuje ako „najlepší [spoločnosť] niekedy spustené. “
6

Väčšina zostavy bude založená na aktualizovanej verzii Omnipresent EA888 s preplňovaným 2,0-litrovým štvorvalcovým benzínovým motorom skupiny Volkswagen Group. Vylepšenia budú zahŕňať nové turbodúchadlá s premenlivou sekciou, ktoré tvrdia, že zlepšia reakciu škrtiacej klapky, a systém vstrekovania paliva s vyšším tlakom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post