Top 10 Halloween Vozidlá

Čo robí fantastický Halloween? Tekvice, duchovia, chyby, ako aj netopiere. Zhodou okolností má náš 10 najlepších zoznamov vozidiel s tematikou Halloweenu všetky tieto veci … tak hovoriť. Pripravte sa na niekoľko najdesivejších strašidiel automobilového sveta, keď sa pozrieme na vozidlá s podivnými menami, zastrašujúci vzhľad a výkon zvyšovania vlasov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

1. Veritas rsiii
Tí, ktorí sa chcú vzdialiť od davu, tento Halloween by nemal vyzerať ani viac ako Veritas RSIII. Mriežka sa kombinuje s uhlovými diabolskými svetlometmi, aby vytvorila strašidelný vzhľad, nie rovnako odlišný od úsmevu tekvice. Približne 300 000 GBP je to najpravdepodobnejšie najdrahší nákup Halloween, ktorý urobíte.
2. Rolls-Royce Ghost
Existuje zjavný dôvod, prečo to urobil náš zoznam: meno. Bola pomenovaná na počesť Silver Ghost – vozidla úplne vytvoreného v roku 1906. Je ponúkané v dlhých kolieskach, verzii, ktorá bola predĺžená o 170 mm, aby ponúkla oveľa viac vnútornej oblasti, ako aj plavák, skôr vhodnú pre Príjemne pomenovaný duch.
3. Lamborghini Murcielago
Je smutné, že posledný Lamborghini Murcielago odštartoval produkčnú linku v Sant’agate už dávno späť (nahradí ho Aventador). Bolo to 4 099. Murcielago, ktorý sa mal vyvinúť, ako aj kúpil klient vo Švajčiarsku. Vybrali sme si, že to bolo vhodné, halloweenovo tematické vozidlo, pretože Murcielago je španielskym slovom pre netopier, ako aj jeho nožnicové dvere určite pomáhajú rozlíšiť ho ako jeden z mnohých známych tvorov sankovacej krvi. Mimochodom, Murcielago Roadster prvej generácie bol vo filme z roku 2005, Batman začína.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post