Nové Alpine A110 Pure, Legende a GT4 Editions odhalené

Alpine odhalili tri nové verzie svojho športového automobilu A110 na Geneva Motor Show – dve pre cestu v tvare čistých a legendových vydaní a jednej variantu GT4. Pre pretekársku dráhu.
Obe cestné verzie A110 majú rovnaký hliníkový podvozok ako konvenčné auto, ale prešli výraznými zmenami nastavenia, aby rozšírili príťažlivosť súpera Porsche 718 Caymana.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové automobily v predaji
Edicia A110 Pure Edition sa zameriava na vodiča, pričom „rozsiahle“ postupy úspory hmotnosti, čo z neho robí najľahší model v rozsahu pri 1 080 kg. Dosahuje sa to s vnútorným čalúnením mikrovláknov a matným obložením v kabíne uhlíkových vlákien, ako aj 13,1 kg Sabbelt Sports Sedadlá.
20

Možnosti zahŕňajú brzdy Brembo a aktívny športový výfuk, zatiaľ čo dva konštrukcie kolies s 18 palcami sa používajú okrem konvenčnej 17-palcovej sady.
Edicia Legende sa medzitým zameriava oveľa viac na zdokonalenie, pridáva šesťstranné nastaviteľné sedadlá, plné čalúnenie kože a interiér uhlíkových vlákien z uhlíkových vlákien s lesklým leskom, vďaka čomu je podľa Alpine optimálny pre „každodennú jazdu alebo na dlhé vzdialenosti“.
Obidva automobily používajú rovnaký stredne namontovaný štvorvalcový motor s preplňovaným motorom s dĺžkou 252 koní s hmotnosťou 252 koní, ktorý je spárovaný so sedemstupňovou automatickou prevodovkou s dvojitou spojkou. Napriek vylepšeniam zvnútra i zvonka ani jeden model nedostane aktualizáciu výkonu.
Alpine A110 GT4 Racer odhalil
Okrem edícií Pure a Legende Alpine predstavila aj druhú závodnú verziu A110 po príchode minuloročného pohára A110.
A110 GT4, vyvinutý, postavený a predávaný spoločnosťou Racing Partners Signatech, dostáva oveľa viac energie a prítlaku ako variant pohára, hoci Alpine tieto zisky nekvantifikovala.
Použitím rovnakého-aj keď vysoko vyladeného-1,8-litrového štvorvalcového motora, A110 GT4 zaregistruje pomer výkonu k hmotnosti 312 koní na tonu, čo naznačuje výraznú podporu výkonu.
20

Medzi zmeny patria vylepšenia zavesenia pretekov, brembo konkurenčné brzdy, závodné pneumatiky, predné štiepanie, zadné krídlo a sekvenčná prevodovka, rovnako ako klietka, hasiaci prístroj, závodné sedadlo a postroj.
Alpine A110 vstúpi do vybraných pretekov v druhej polovici roku 2018, predtým, ako sa začne plná produkcia včas v sezóne 2019. Majitelia pohárov A110 majú možnosť inovácie na úplnú špecifikáciu GT4 s balíkom komponentov, čo Alpine tvrdí, že je v tejto kategórii špeciálne.

Prečítajte si našu prvú jednotku novej Alpine A110 tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post