Aktualizácie Range Rover a Range Rover Sport 2015 odhalili

Range Rover a Range Rover Sport boli aktualizované na rok 2015, so zlepšenou výkonnosťou, oveľa viac v aute a širším priestorom pre prispôsobenie. K dispozícii na nákup od 16. júla, každý model bude teraz obsahovať rozhranie Land Rover’s Incontrol Connectivity Interface ako štandard. Vzdialená vetva tohto systému obsahuje integrovanú funkciu núdzového hovoru SOS, optimalizovanú pomoc Land Rover a aplikáciu smartfónov, ktorá používateľom umožňuje pripojiť sa na diaľku s automobilom odkiaľkoľvek. Medzitým bezpečné rameno sleduje vaše RR v nepravdepodobnej udalosti, ktorú je ukradnuté. Debuting spolu s touto technológiou sú dva nové nástroje, aplikácie Incontrol a WiFi. Prvý umožňuje majiteľom synchronizovať aplikácie smartfónov s dotykovou obrazovkou vozidla a je kompatibilný s Android a Apple, zatiaľ čo druhý dodáva okamžitý prístup do auta do mobilného hotspotu, ktorý dokáže podporovať až osem zariadení naraz.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4×4 a SUV, aby ste sa dostali teraz
Vylepšený priestor pre personalizáciu naznačuje, že zákazníci si teraz môžu vybrať exteriérové ​​náterové schémy „Aruba Silver“ a „Kaijoura Stone“, pričom strešná strecha a dvere sa zhodujú s farbou tela alebo inak v kontrastnej čiernej farbe. Navyše existuje možnosť nových 19-palcových saténových zliatin pre konvenčné Range Rovers, zatiaľ čo obrovské 22-palcové zliatiny sú k dispozícii pre varianty s dlhým kolieskom. Aktualizované kalužové žiarovky premietajú na inom mieste, aby sa v noci premieňal obrys automobilu na zem, aby osvetľoval cestu pre cestujúcich v noci, zatiaľ čo vo vnútri je tiež inteligentný nákladný režim, ktorý posúva predné sedadlá dopredu, ak je potrebná miestnosť navyše pri skladaní zadných. Zmeny nie sú čisto kozmetické. 4,4-litrový dieselový motor SDV8 ťaží z ďalších 40 nm krútiaceho momentu, takže teraz generuje 334 koní a 740 nm a je spárovaný s revidovanou osemstupňovou automatickou prevodovkou.
Od augusta bude k dispozícii aj model autobiografie Black LWB aj vo Veľkej Británii. Využíva sa pridaná exkluzivita vo forme LED chvostov, špeciálnych 21 a 22-palcových zliatin a prepracovaných sedadiel, plus konfigurovateľné osvetlenie nálady a exkluzívne vnútorné a exteriérové ​​kryty. Balík výkonnej triedy používa dve individuálne plne nastaviteľné sedadlá na vrchole, plus predĺžená stredná konzola s elektrickými koženými stolmi, integrovanými nabíjacími zásuvkami USB a osvetlením na mieru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post