„Toto je skutočne skvelý čas na kúpu nového auta“

Je veľmi zložité kúpiť si auto dobre, ale príliš ľahké si ho zle kúpiť. Neexistuje žiadna potreba uniknúť z toho, že sa dostanete trochu na nohy, aby sme získali veľa – aj keď sme tu vždy, aby sme pomohli – pri výbere správneho času na nákup je rozhodujúce pri získaní správnej dohody.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Keď sa showroomy konečne znovu otvoria, váš miestny predajca automobilov vás veľmi poteší – som si istý, že so všetkými príslušnými bezpečnostnými opatreniami zavedenými.

Môžem si kúpiť auto počas uzamknutia Covid-19? Predajcovia sa dnes znovu otvoria

V minulosti som bol dosť kritický, ako sa predajcovia pomaly prispôsobili digitálnemu veku, ale urobili pozoruhodnú prácu pri udržiavaní predaja a dodávok, ktoré sa začnú, keď boli showroomy zatvorené.
Umožniť nám, aby sme sa dotkli, cítili sa a hnacie autá, bude veľkým bonusom a aby nás privítali späť, je tam veľa obchodov – a nie je to len na mnohých automobiloch, ktoré sedia okolo a čakajú, až do domovov pôjdu .
Môj synovec a jeho priateľka práve zadali objednávku (s 10-týždňovým čakaním) na úplne novú Škoda Kamiq 1,0 SE za 135 GBP mesačne s deväť mesiacmi. Aká dohoda. Hlásili aj pôsobivé služby od Marshalla Skoda v Croydone (pekné počuť).
Tentokrát išli na priamu prenájom. Vždy sa oplatí robiť sumy, aby ste zistili, čo je celkový výdavok a čo vám najlepšie vyhovuje. Osobné lízing sa často stáva lacnejším ako bežnejšie plány PCP, za predpokladu, že na konci funkčného obdobia nechcete vlastniť auto.
Momentálne by som mohol stráviť hodiny online snívaním o niektorých obchodoch. Nová Vauxhall Corsa (skvelé auto) za pouhých 119 GBP mesačne s 1 266 GBP. Citroen C5 Aircross (Slucent Spec a Automatic) za 199 GBP mesačne a menej ako 300 GBP. Alebo-a ja som tým skutočne v pokušení-All-Electric Renault Zoë, model GT Line s rýchlym doplnkom nabíjania a rozsahom 239 míľ za 183 GBP mesačne a 1 871 GBP.
Samozrejme sa mení a to je len snímka trhu, ale je to skutočne skvelý čas na kúpu nového auta.

Pozrite sa na niektoré z najlepších nových obchodov s autom …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post